שמי קרן שביט (לשעבר: קרן שחם), יזמית לייף סטייל, מעצבת אופנה ומורת דרך לחיים טובים. נשואה לעידן ואמא גאה לעלמה (10) ונגה (7). את ביתנו בנינו בקיבוץ גבת, בעמק יזרעאל. הגשמנו חלום של חיי משפחה בטבע ובכפר. את עבודתי אני חולקת בין העיר ובין הכפר, משתדלת להנות מכל העולמות. יוצרת בסטודיו שלי "בית לחלוצות" השוכן בתוך מוזאון העמק בקיבוץ יפעת (גם חנות הבית ממוקמת שם) ומבלה זמן גם בחנות הדגל הממוקמת ברחוב שנקין, בלב ת"א ובמכירות קונספט חוויתיות שאני יוצרת ומפיקה. "טוב ויפה" הוא הבלוג האישי שלי, אותו אני כותבת כבר 8 שנים. הוא משמש לי כיומן אישי ובו אני כותבת על כל מה שטוב ויפה בעיני. מוזמנים להצטרף אלי למסעותי.
צרו קשר: 050-9474785
FOLLOW ME
הצטרפו לרשימת תפוצה
רוצים לקבל עדכון למייל שלכם כל פעם שאני מפרסמת פוסט?
רשמו את כתובת האימייל:
המייל שלך נוסף לרשימת התפוצה!

סיפור חינוכי יפיפיה, עם ערך מוסף, על יזמות וחקלאות על חבורה של 18 ילדים בגילאי 10-12, מקיבוץ גבת. ילדי בית "חץ" (כתות ד'-ו') הרימו מיזם מעורר השראה של יזמות חקלאית, חברתית - כלכלית משגשגת.

 

 

את המיזם הגתה והובילה המעצבת (וחברתי הקרובה ביותר) ניצן חברון, במסגרת פרוייקט פעילות חינוכי מיוחד, כמובילת בית חץ במסגרת החינוך הלא פורמלי בקיבוץ גבת.

 

 

לפני כמה חודשים, אספה ניצן את חניכיה ושיתפה אותם בפרוייקט חדש ומרגש שהגתה.

בשלב הראשון נאמר להם שהם יגדלו ויטפחו גינת ירק משל עצמם ואת התוצרת הם יוכלו למכור בשוק איכרים יעודי שיקימו. מהכסף שיאסף יוכלו כולם להנות ולהשקיע אותו בחזרה בטיול ובחוויה מיוחדת, שיבחרו לעצמם.

 

 

בשלב השני, הם קיבלו חלקת אדמה יפה שהוקצתה להם בגינה הקהילתית. הם הכשירו את האדמה, ניקשו, עדרו, דישנו וחיברו את מערכת ההשקיה.

 

 

בשלב השלישי הם שתלו שתילים שנתרמו לפרוייקט מועדת איכות הסביבה. במשך חודשים הילדים טיפחו את הערוגות, טיפלו בשתילים, ניקשו עשבים, שילטו וקישטו את המקום. הוא הפך למקום בילוי חביב עבורם, שיחקו שם תופסת וטיפסו על עצים.

 

 

בימים שלא ליכלכו את הידיים בבוץ, הם עסקו במקביל בבניה ובקידום התוכנית העסקית.

לילך לורבר, אמא של התאומים שחר ואורי, התנדבה והעניקה להם ידע בהרצאה מעלפת ושיעור בשיווק. הם העלו שאלות חשובות על הערכים של הפרוייקט ועל המסרים שמתקשרים לקהל היעד.

 

 

מה? מה מוכרים? תוצרת חקלאית, עבודת כפיים של ילדים, מוצרים בריאים וטבעיים.

מי? למי מוכרים? מי קהל היעד? הוחלט להתמקד בתושבי גבת.

איך? איך מוכרים? איך מיצרים נחשקות למוצר? שימוש בהומור, מחשבה על פרטים קטנים, במטרה ליצור חווית משתמש נעימה לקהל.

כמה? עשו סקר שווקים ולמדו מחירים באפיקים שונים.

מה? מה ימכר? בנו תוכנית מוצרים של התוצרת העתידית.

 

 

הם התחלקו לועדות שונות וכל קבוצה פעלה לקידום תחום האחריות שלה.

 

 

ועדת מיתוג: בנו מיתוג (שם ולוגו) לשוק האיכרים - green friday, עשו לוגואים שונים ובחרו אחד. הועדה התמקדה בהכנסת ערכי המותג ותרגומם למוצר גרפי. בחירת צבעים, שם ומסר מתאים.

 

 

ועדת שיווק: התמקדו במסרי המכירה ובאפיקים: תליית מודעות במיקומים מרכזיים, הכנת פליירים ופיזורם בתיבות דואר. המטרה: הבאת אנשים למכירה, כשהם מסוקרנים ורוצים לקנות.

 

 

ועדת פירסום: הציפו רעיונות של כל אפיקי הפירסום שהם מכירים ומתאימים לפרוייקט. קהילנט, פייסבוק של גבת, פירסום ביומן גבת ועוד. מהר מאוד עלה השם: טוב ויפה הבלוג של קרן שביט.

 

 

הזמן חלף, התוצרת שיגשגה וניקבע תאריך יעד לשוק האיכרים ביום שישי. התחילו לעבוד על הכנת התוצרת למכירה.

 

 

בית הילדים הפך לבית אריזה הומה ושוקק חיים. ההתרגשות של השוק פיכפכה בכולם וההתגייסות היתה עוצמתית ומרגשת. אנחנו ההורים, עקבנו אחר הנעשה בהתפעלות, משתהים מהילדים החרוצים שלנו.

 

 

הילדים הכינו ריבות, חלות ועוגות, אספו פירות מהעצים וירקות מהשדות, ניקו וארזו. הם מיתגו את המוצרים וכתבו בכתב יד מתכונים מומלצים, שהצמידו למוצרים.

 

 

יום האירוע הגיע ובמקום הוצבו כדוכנים תופי עץ גדולים של חברת חשמל. הילדים קישטו עם גרלנדות פרנזים צבעוניות שהשאלתי להם, דאגו לפלייליסט מתאים (ארבע אחה"צ), סידרו ועיצבו את ביתני המכירה.

 

 

הדוכנים הכילו כל טוב: מיץ תפוזים סחוט טרי, חלות, עוגות ומאפים שונים, תה צמחים, קפה וכמובן יבולי השדה, פרי עמלם: חסות, מנגולד, בצל ירוק. ילדי בית שבלול (כתות ב'-ג') תרמו למכירה זיתים שהכינו במו ידיהם.

הכל עמד מוכן ומפתה למכירה. הקיבוץ הוזמן לשעה 10:00 בדיוק.

 

 

ניצן כינסה את החבורה הנרגשת ועשתה להם הדרכה בנוגע לשירות הלקוחות במעמד המכירה. היא הסבירה להם שהם צריכים להיות סבלנים, מנומסים ורצוי גם חייכנים. ושאם יש בעיה, אפשר לקרוא לממונה.

 

 

היא הסבירה להם שהמטרה היא לא רק גיוס הכסף, אלא ההנאה. שחשוב שהלקוחות יהנו ויהיו מרוצים. וחשוב שהם יהנו מהתהליך.

 

 

החלוצים הצעירים ניצבו ביום שישי ברחבת חדר האוכל בקיבוץ. השוק היה סיפור הצלחה, ערימת ילדים חרוצים ונרגשים שהקימה מיזם משגשג. הסכום שגוייס הפתיע אפילו את האופטימים וכל התוצרת חוסלה במהירות.

 

 

חברי הקיבוץ, הורים, חברים, סבים וסבתות הסתערו על התוצרת הטרייה והמשובחת וקנו לרוב. המועצה שלחה צלמת וראיינו אותם לעיתון.

 

 

 

 

כתות א' הגיעו לפרגן ולקנות ולאחר שהתוצרת חוסלה, ילדי בית שבלול התגייסו ויצרו במהירות סלט פירות טרי שנמכר ל"אלפניקים" בהצלחה.

 

 

 

כל מי שהיה שם לא יכל שלא להתרגש. הילדים עברו תהליך משותף ומעצים, העשייה המשותפת גרמה להם להתגבש ולשכוח מהבדלי הגילאים ביניהם.

 

 

 

הילדים זכו להנות מהתחושה המדהימה של מיזם משגשג שמומש. חינוך טוב, הוא חינוך שמניע לפעולה. הילדים קבלו שיעור מעלף ביזמות, גילו שעבודת כפיים ביחד עם תוכנית עסקית טובה, יכולים להוביל לשיגשוג ולצמיחה. עבודת צוות מגבשת, שאחדה אותם לקבוצה חזקה וטובה.

 

 

 

כאמא של עלמה (בת 10), שהשתתפה במיזם, אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולהודות לכל מי שהגה, יזם ותמך בפרוייקט הנהדר.

תודה לעוזי ליונבך, מרכז החינוך הבלתי פורמלי בגבת, למיטב ולעמית.

 

 

תודה מיוחדת לחברה הכי קרובה שלי, לניצן חברון, אני גאה בך על הבנאדם שאת, על כך שאת מעצבת מאוד עסוקה ומוכשרת, אבל עדיין מצליחה למצוא זמן גם לחנך את הבת שלי, להיות אדם טוב וערכי.

 

על זה אני מודה לך באופן אישי. המסע שלך והשליחות שבך, מעוררים בי השראה, התפעלות וכוחות בכל יום. כי חינוך, כמו שאת תמיד מזכירה לי, זה קודם כל דוגמה אישית.

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

בואו לבקר אותי בתחנתי השביעית ב"מסעות החורף של קרן שביט", ב- 11.2.17 נציין את ט"ו בשבט במכירת קונספט ביתית מיוחדת עם אוסף מרגש של אמניות ויוצרות בהשראות הטבע, בביתה של תמי שמעוני המעולה, בישוב עשרת (ישובי גדרות) הבחורה עם חוש הטעם המפותח והבית מעורר ההשראה, שמלמדת אותנו איך לחיות טוב ונכון.

 

עקבו אחר דף הפייסבוק של האירוע, במהלך השבוע הקרוב אחשוף בפניכן הפתעות ואוצרות מיוחדים שיהיו במכירה.

 

 


החורף בארץ הוא עונה קצרה ורומנטית. תמיד אני מרגישה שהוא עובר מהר מדי, שלא הספקתי למצות אותו עד תום. מצד אחד אני נהנית להתכרבל בבית, מול הקמין, עם משפחה, חברים, משקה חם ואוכל מנחם, ומצד שני השדות המוריקים קוראים לי, לצאת למרחבים.

 

 

ריח האדמה הרטובה והחריפות הירוקה של הצומח מסביב. עוד רגע יכוסו כל המרבדים הירוקים בצבעים עזים של פריחות סגולות, ורודות, אדומות, צהובות ולבנות.

 

 

 

כל מגרש גרוטאות זנוח מוריק ונראה כמו שומר מסך של WINDOWS. זאת בדיוק העונה שמעירה אצלי את יצר הנדודים. אני נהנית להתלבש טוב, רצוי בשכבות, לגרוב גרבי צמר סרוגות, להתגלצ' אל תוך מגפי הגומי שלי, ולצאת החוצה, למפגש חי עם הטבע המופלא הזה שמקיף אותי.

 

 

הסקרנות ויצר הנדודים שלי, הם גם אלו שהובילו אותי לפורמט מכירות החורף שלי, שנודדות בין בתים מרתקים. אחת לשבועיים, במהלך החורף, אני אורזת את כל השמלות והאוצרות שלי ומתמקמת בבית מרווח, מעניין ומכניס אורחים. הגשם והירוק שבחוץ הם תפאורה נהדרת לחמימות ולקסם שמתרחשים בפנים.

 

 

השבוע אקיים מכירה בניצני עוז, מושב קסום בלב מושבי השרון. לכל אירוע יש את הסיפור המיוחד והקסום שלו, זה שהופך אותו למעניין ומסקרן. בואו לבקר אותי מחר, בשבת ה-28.1.17 ולהנות ממארג היופי והתוכן שאצרתי עבורכן (כל הפרטים למטה, בסוף הפוסט).

 

 

אז למה אתן רוצות להגיע בשבת זו למסעות החורף של קרן שביט, מכירה ביתית בלב השרון?

 

כי יש לי עבורכן הרבה סיבות טובות לכך. מי שטרם חוותה ביקור באחד מאירועי מסעות החורף שלי, מדובר בבילוי כייפי, בוקר של השראה מלא ביופי, אומנות, עיצוב, אופנה וקולינריה.

בואו לראות מה רקחתי עבורכן הפעם.

 

1. אפרת לב - המארחת שלי, פצצת אנרגיה צהובה ונמרצת, יצירתית, כישרונית, מורה לחיים הטובים והיפים.

 

 

2. הצצה לבית פרטי מהמם בסגנון קולומביאני, שעיצבה עינב גלילי המוכשרת. בשעה 14:00 תקיים עינב בית שיח אדריכלים ובו תשתף בתהליכים ותענה לשאלות הקהל.

 

 

 

 

 

3. דורון זאוברמן המהממת מ"ארוחות קטנות" תשתלט על מטבח הבית ותוציא משם ארוחות קטנות, טריות וטעימות. נשנושים קטנים וטעימיםםםם שאפשר לאכול במקום וגם רטבים ואוכל ביתי בצינצנות שוות, שמומלץ לקחת הביתה. אל תפספסו את הסיידר האלכוהולי החם שלה. ניתן להצטייד אצלה ולצאת לפיקניק בחורשה הצמודה לבית, או בכל פינה ירוקה אחרת, הפזורות בשפע בין שדות מושבי השרון.

 

 

 

 

 

4. ליאור שחר, קרמיקאית סופר מוכשרת ובעלת הסטודיו 1220 מעלות תגיע מיפו עם כלי קרמיקה מושלמים בעבודת יד. הכלים שלה כל כך מיוחדים, כך שאפילו באנטרופולוג'י גילו את הפוטנציאל ופנו אליה כדי שתיצר עבורם.

 

איך מסרבים לאנטרופולוג'י? זו שאלה שתוכלו להפנות אליה ישירות כשתפגשו אותה בשבת הקרובה. בואו להכיר את היוצרת המוכשרת הזו ולבחור לעצמכם יצירת אמנות "נושמת" שתככב בהפקות האירוח הפרטיות שלכם..

 

 

 

 

 

 

 

5. המאיירת ואמנית הנייר החביבה עלי, אפרת חסון דה בוטון מקעקעת איורים על חפצים, שתביאו מהבית, או שתרכשו במקום. הכי אני ממליצה לתת לה לצייר לכם על מגפי גשם, אבל גם אייפון, גיטרה, או כל חפץ אחר שיקר לליבכם. בעזרת איורים מקסימים, היא תהפוך כל חפץ פשוט לאחד ומיוחד. אל תפספסו אותה מ- 10:00 עד 14:00.

 

 

 

6. מבצע מיוחד רק ביום האירוע על כל שמלות הסריג החדשות, הלולות וגילי. בגלל שכל כך קשה לבחור בינהן החלטתי לפנק אתכן בהנחת כמות. ראשונה ב-320, שניה ב- 280, שלישית ב-240. קל יותר לבחור 3 שמלות, במחיר מתחשב של 840 ש"ח (אחשב לכן במהירות: חסכתן 120 ש"ח) ואפשר גם להביא שתי חברות ולחלוק איתן קניה.

 

 

 

7. שמלות הולי הובי החדשות שלי - סנוניות ראשונות מקולקצית האביב המאוד מיוחדת. בואו בחורף ותריחו אביב.

 

 

8. חזרו למלאי גלביות ושמלות בוייפרנד לקולקציית הבייסיק שכל כך חיכתן להן. שחור מט, ג'ינס וקפסולה קטנה ומיוחדת של גלביות אלגנטיות מקרפ סאטן שחור.

 

 

9. אוצרות ואוספים מיוחדים, שליקטתי בכל העולם ויגיעו איתי לאירוע. פריטים שלא תמצאו במקומות אחרים. מעצבים ואמנים ישראלים שמיצרים עבורי קולקציות קפסולה מיוחדות במהדורה מוגבלת. תכשיטים, נעליים, אקססוריז, גרבי צמר מושלמות וכל מה שיעשה לכם טוב בלב בחורף.

 

 

 

10. תצוגת רהיטים מיוחדים של MOLET, מעצבים צעירים ונכונים, שעיצבו יחידות ריהוט מודולריות ממשטחי עץ תעשיתיים בסיסיים. אתן כבר יודעות מה דעתי על מיחזור בכלל ועל משטחי עץ בפרט. בניתי ערים שלמות מהם בכל הפסטיבלים שלי. מזמינה אתכם לאתר שלהם,שם תוכלו ללמוד על הפלא הזה וגם להגיע לפגוש אותם במכירה בשבת.

 

 

 

 

 

 

הצטרפו אלי, במסעות החורף שלי, כי כיף בבית, אבל כיף גם בבתים של אחרים!

 

 

מצפות לכן בשבת בבוקר, קרן ואפרת.

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

כל הפרטים על המכירה כאן:

 

 

איפה?

במושב ניצני עוז, שבלב מושבי השרון, יש מחלף ניצני עוז, ממש על כביש 6. בביתה של אפרת לב, בתוך המושב.

 

איך מגיעים?

רושמים ב-WAZE: הבוסתן 1 ניצני עוז. יש שילוט במקום.

 

מתי?

בשבת הקרובה, ה-28 בינואר 2017,

מהשעה 10:00 בבוקר ועד 16:00 אחר הצהריים.

 

צריך להרשם? 

לא, אבל יהיה נחמד ומתחשב מצדכם לאשר הגעה בעמוד הפייסבוק של האירוע, כדי שנהיה ערוכים עבורכם.

 

 

בשבת הקרובה ה-14.1.17 אגיע לתחנתי החמישית ב"מסעות החורף של קרן שביט" בקיבוץ גבעת ברנר, במחוזות ילדותי ואפתח חנות פופאפ המוקדשת לאופנה, קולינריה ועיצוב בביתה של חברתי הבלוגרית, דורין פרנסיס.

 

 

יש לפחות 100 סיבות טובות להגיע, בחרתי עבורכן 10 היילייטים שווים. אז למה כדאי לכם להגיע לאירוע בגבעת ברנר בשבת:

 

 

1. כי כל אירוע ב"מסעות החורף של קרן שביט" הוא חוויה חד פעמית עם וויב מעולה ואווירה מחשמלת. בכל אירוע אני משקיעה מחשבה מרובה ויוצרת חוויה מרהיבה, מעניינת ושונה. הנה קמצוץ מהאירוע הקודם, בואו להיות חלק מהאירוע הנוכחי.

 

 

 

 

 

2. האנרגיות של "מיס פרנסיס", הבלוגרית דורין פרנסיס, פצצת אנרגיה צהובה, קיבוצניקית גאה שתלמד אתכם באיזה צד בדיוק מרוחה החמאה של החיים ועם איזה כלי מורחים אותה.

 

 

דורין היא תמנונה, אישה בעלת זרועות רבות וכישורי חלומות מרובים. היא חיה בהשראה תמידית ומבינה שכדי להיות מאושרת ומסופקת, היא חייבת להגשים את עצמה בו זמנית, ביותר מזירה אחת.

 

 

היא בלוגרית ויזמית היפראקטיבית, בעלת אתר ההמלצות לנשים miss fransis, קליניקה משגשגת לייעוץ משפחתי והדרכה לחיים מלאי השראה. יש לה תואר שני בייעוץ משפחתי ו״התמחות בחיים הטובים״.

 

 

3. "השמלות החדשות של קרן שביט", מלבד הגלביות המפורסמות, תוכלו למצוא שלל שווה של שמלות חדשות בגזרות מחמיאות ונוחות, המצטיינות בלהכיל נשים עם קימורים במגוון רחב של מידות (36-52) ומבני גוף.

 

 

תכירו את לולה (להיט החורף המשובח, שמלת אוברסייז מבד סווטשרט רך מחמם ומפנק. מגיע ב-7 צבעים שונים), את גילי (בת הדודה של לולה, בהדפסי פסים) ואת הולי הובי (שמלת טלאים עם גזרת ליבית מחמיאה).

 

 

זה גם המקום לעדכן שגלביות ג'ינס וגלביות שחורות חזרו למלאי ויש גם גירסה חדשה מסאטן, רכה נשפכת ורומנטית.

 

 

4. המטבח המשובח של דורון מ ״ארוחות קטנות״ מ"מקום בטבע" (במושב קדרון) יתארח כפופאפ במטבח הביתי של דורין. תוכלו להנות מפונץ, אלכוהולי חם, סלי פיקניק נפלאים, מאפים ושפע מטעמים ביתיים טעימים, שתכין לכם דורון במו ידיה, מחומרים טריים וטובים.

 

 

תוכלו לרבוץ על מחצלת בדשא, להנות מארוחה טעימה ומשמש חורפית נעימה.

 

 

5. המעצבת קרולין מזוריק, תצטרף עם תיקי הקנווס שלה (ועוד) למכירה. זוכרים את קרולין המקסימה, מעצבת התיקים , שאירחה אותי בביתה בתחנתי הראשונה במסעות החורף? זו עם הבית המהמם בהוד השרון? עם תיקי הקנווס עוצרי הנשימה

 

 


הפעם אני אארח אותה לצידי, אל תפספסו את הקולקציה החדשה! קולקצית התיקים של קרולין מותאמת בגווניה ובמראיה לשמלת "לולה" מהקולקציה החדשה. יחד הן יוצרות מראה חורפי נינוח, מתוחכם, רך, נעים ולא מתאמץ.

 

 

6. קולקציית הקפסולה החדשה והמרגשת של עדי אסף שתושק באירוע בהופעת בכורה.

עדי אסף היא אמנית טקסטיל המתמחה במקרמה, בקו עיצובי המיחד אותה. לפני  כמה חודשים היא הגיעה אלי לסטודיו עם יצירות אמנות המיועדות לתליה על קירות ותקרה וכבשה את ליבי בסערה

 


החיבור הסינרגי של שתינו הוביל אותנו ליצירה משותפת. ביקשתי מעדי ליצר לי קו תכשיטי מקרמה יחודיים, כקולקציית קפסולה במהדורה מוגבלת לחנות שלי, בהתאמה לקולקציית החורף החדשה.

 


אני מתרגשת לחשוף בפניכם לראשונה את הקולקציה החדשה, המצטיינת בשילובים אינטיליגנטים בין חומרים טבעיים במראה שבטי למתכות וחומרי גלם תעשייתיים.

 


בואו לפגוש את עדי ולהכיר את היצירה שלה מקרוב. מלבד קולקצית התכשיטים החדשה יגיעו איתה גם יצירות האמנות הגדולות שלה לקירות הבית, הזדמנות נהדרת לרכוש לכן פיס מיוחד.

 


 

7. הטייצים והקלאצ׳ים של יפעת כהן, יוצרת צעירה ומוכשרת במיוחד. יפעת כהן IFFI Creations משלבת את איוריה האתניים גאומטרים בסגנון בוהו - פרימיטיב באופנה והדפסות בעבודת יד ובצבעים אקו פרנדליים על גבי טקסטיל משובח, בסטודיו הביתי שלה בקיבוץ נען. 

יפעת תגיע עם קולקציית קלאצ'ים וטייצים חורפית מדליקה, מותאמת בגווניה ובמראיה לשמלת "לולה" מהקולקציה החדשה. בואו להכיר מקרוב את היוצרת המוכשרת מקיבוץ נען וללמוד ממנה על תהליכי העבודה. 

 

 

8. האוצרות המיוחדים, שאני אוספת ומביאה. מי שעוקבת אחרי כבר יודעת שיש לי חולשה לאוצרות ולגילויים. לכל מכירה אני מביאה מוצרים מיוחדים, שלא תמצאו בשום מקום אחר.

 

 

לאחר שחיסלתם (תוך שעתיים! בפרדס חנה) את מלאי גרבי הצמר הסרוגות, דאגתי לחדש את המלאי ולפנק אתכם בשפע דוגמאות. 55 ש"ח לגרביים, 35 ש"ח לילדים ותינוקות.

 

 

 

החלק השני של אוצר צעיפי הבבושקה נחת השבוע במטבחי ויגיע איתי למכירה בשבת. מדובר בפיסים למביני דבר, אוסף וינטאג' שלוקט במשך שנים ונאסף בשווקים. הזדמנות נדירה לרכוש לכם פיסת פולקלור קלאסית, לפני שתעלם מהעולם. 80-360 ש"ח.

 

 

 

ויש עוד המון הפתעות.

 

 

9. סטנד ה-SALE המפנק שלנו, גלביות ושמלות מעונות קודמות עד 70% הנחה. ממליצה לך להגיע מוקדם, (פותחים ב- 10:00) ולהשיג לך גלביה/שמלה במחיר שווה!

 

 

 

 

10.אם לא בגלל הטעם, אז בטוח בגלל הריח, קו מוצרי הריח שלי, CLEAN, שיצר עבורי אמן הריח ארז רוזן (ז'לינסקי אנד רוזן) בהשראת ניחוח הכביסה בביתה של סבתי.

 

ריח של כביסה נקיה וחורפית, זה הריח שעובד לי על כל החושים. בואו להסניף ולהתמכר. ניחוח שימיס את ליבך ולא תמצאי בשום מקום אחר. סבון 15 ש"ח, מפיץ 65 ש"ח ומבשם 85 ש"ח.

 

 

 

את לא באמת צריכה סיבות להגיע, פשוט פרגני לעצמך יום של כיף, עם חברה קרובה. שבת שימשית שכולה יופי, שתמלא את ליבך בהשראה.

 

 

ואם גם הבעל והילדים בעיניין, יש מלא דברים כייפים לעשות באזור. כנסי לדף האירוע בפייסבוק וחפשי את ההמלצות המעולות שכתבה דורין פרנסיס.

 

 

מצפות לכן בשבת בבוקר, קרן ודורין.

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

 

כל הפרטים על המכירה כאן:

 

 

איפה?

בקיבוץ גבעת ברנר, ליד רחובות וצומת ביל"ו. בביתה של דורין פרנסיס, בתוך הקיבוץ.

 

איך מגיעים?

רושמים ב-WAZE: גבעת ברנר-הרחבה, מגיעים לנקודת הציון ורואים שפע של שילוט וסרטים צבעוניים. לכו אחרי האנשים, אין על חוכמת ההמונים.

 

מתי?

בשבת הקרובה, ה-14 בינואר 2017,

מהשעה 10:00 בבוקר ועד 16:00 אחר הצהריים.

 

צריך להרשם? 

לא, אבל יהיה נחמד ומתחשב מצדכם לאשר הגעה בעמוד הפייסבוק של האירוע, כדי שנהיה ערוכים עבורכם.

(צופה על הספינה הטבועה, בתחילת שנות ה-90, בחוף פלמחים)

 

כל חיי, מהיום שבו אני זוכרת את עצמי חושבת, אני נמצאת בתוך מסע ארוך ומתמשך. המסע הזה תמיד הביא אותי אל תהומות אפלים ואל פסגות מושלגות.

 

את המסע הזה תמיד נתתי ללב שלי לנווט, טיפסתי ונפלתי והמשכתי לטפס. כל שריטה, חבלה וצלקת, היו המורים הכי טובים שלי.

 

 

אני מהאנשים שמקשיבים לאחרים, אבל עושים רק למה שהלב שלהם חושב. הסנסורים (הקולטנים) הקטנים שלי פזורים לי על העור בשפע וקולטים את החיים. אני מתרגשת מנבט שצומח ומנשר שדואה מעלי.

 

 

את כל מה שאני קולטת, אני מכניסה אל תוך הלב שלי, אל תוך המקום הרך והאישי שלי. בגיל מאוד צעיר הבנתי, שאני צריכה לנהל בזהירות ובאחריות את המיכל הזה, את הלב.

 

להבין מה אני רוצה להכניס אליו, לסנן כל מה שלא מתאים לי ולעמוד על המשמר. רק טוב ויפה חודר אלי פנימה וכל מה שלא, נשאר בחוץ.

 

 

הייתי ילדה קטנה ורצינית, שלא חייכה למי שלא אהבה ולקחה מאוד ברצינות את ניהול העסק הזה, מחסן הלב.

 

לא עיניין אותי מה השאר חושבים עלי, כשהסנסורים שלי אותתו לי ידעתי לבחור בין טוב לרע. עד היום אני בן אדם של שחור ולבן, קשה לי עם האמצע, עם האפור.

 

 

נתתי לסנסורים שלי לעבוד שעות נוספות, אימנתי אותם להיות חיל רגלים משובח. במסע שלי עברתי בהמון צמתים ולא הפסקתי לבחור.

 

(סיני, אפריל 2004, יומיים לפני שהכרתי את עידן)

 

תמיד העדפתי לצעוד קדימה ולא לעמוד, מה שהוביל אותי לבחור מהר ובביטחון. בזמן שאחרים נימנמו בצומת, אני העדפתי לרוץ, או אם אפשר לעוף.

 

לצעוד כמה צעדים קדימה, לעצור ולעשות הארכת מצב חדשה, לשקול סיכונים מול סיכוים ואז להחליט אם לחזור אחורה, או להמשיך קדימה אל עבר מטרה.

 

 

לרוב האינטואיציה שלי הובילה אותי בהצלחה, אבל היו גם כמה מהמורות וסכנות חיים ממשיות. תמיד ניצלתי מהם לא ברור לי אם מתוך מזל, או נחישות. אני מבינה מה מרגיש לוליין שמטייל על חבל דק.

 

(גם בילבי, גיבורת ילדותי, הילכה על חבל דק)

 

אהבתי לטעום, לנסות ולחוש. הייתי ילדה סקרנית, חטטנית, עצמאית, עסוקה, שמקשיבה קשב רב לדברי המבוגרים. לא תמיד הם קלטו אותי מאזינה להם, כך למדתי המון דברים.

 

(כסא הנוח הראשון שלי, אי שם בשלהי שנות ה-70)

 

חברים של הורי מספרים שלא פיספסתי שום דבר, גם כשדיברו אנגלית ועדיין לא הבנתי, ידעתי לעשות את ההקשרים הנכונים, לזהות ולגלות. מגיל צעיר (אולי מדי) עולם המבוגרים היה גלוי לעיני הבוחנות.

 

(שנות ה-90 העליזות, במכון הטכנולוגי HIT בחולון)

 

הקולטנים הרבים שעל הגוף שלי, הוזנו, טופחו, רבו כחול על שפת הים והם מצויים גם היום בנדיבות, מכסים לי את כל העור. הם אלו שבפקודה מהלב, יודעים לצאת לדרך וליצר במהירות שינוי.

 

(2010, אני ועלמה באנדדה, סיני)

 

לפני שנה השלמתי סיבוב במסע שלי והקולטנים שלי הובילו אותי אל תוך מסע חדש של שינוי. קיבלתי החלטה לבצע ניתוח שרוול לקיצור קיבה.

 

במשך שנה השלתי 40% ממשקלי, אני אחסוך לכם את המתמטיקה (מעולם לא הסתרתי את משקלי): ירדתי מ-100 ל-60 ק"ג.

 

 

בעולם ויזואלי כמו שלנו, קשה לנו להאמין בדברים שאנחנו לא יכולים לראות. לראות משמע להבין, ולהבין משמע להאמין ולקבל.

 

(טוסקנה, 1998)

 

זאת לא היתה הפעם הראשונה שעברתי שינויים חזקים ומהירים, יש לי עור גמיש, שמחלים מהר ואני נהנית לגלות בתוכי כוחות חדשים. נהנית לתת בכל פעם לגוון אחר לצאת ולבוא לידי ביטוי.

 

 

השינוי הפיזי האחרון שעברתי, מדהים אותי לא רק בגלל נתוני המשקל, אלא בעיקר בגלל דמות האשה החדשה המשתקפת אלי מהמראות. אשה שאני מזהה מפעם, שמסתכלת לעצמה עמוק אל תוך האישונים במבט חודר ומתבונן, חוזרת עכשיו בגלגול חדש.

 

(מתוך מגזין "לאשה" שיצא השבוע, צילום: עידו לביא, הפקה: שלי גרוס, סטילינג: תמי ארד ברקאי)

 

העור הגמיש, המוזן ומלא הסנסורים שלי, יודע לרתום תהליך של שינוי פיזי מהיר וליצוק ניראות ויזואלית לשינוי הזה. שינוי שנראה לעין הוא שינוי שקל יותר לתפוס.

 

(בדירה הסטודנטיאלית שלי בשנקין, 1995)

 

הדמות החדשה היא כבר לא הצעירה התזזיתית שהייתי, היא אשה שלמה ומאוזנת, עם יצר חיים, שמבינה שאנרגיה (רבה ככל שתהיה) היא משאב מוגבל, שיש לנהל ברוגע ובמחשבה. שכל בחירה שהיא לוקחת תשנה את חייה ותשפיע עליהם לטווח ארוך.

 

(גרה בשנקין, שותה בקפה תמר, 2001)

 

אשה עם גוף של ילדה, ושכל של קשישה, מתנה נהדרת שקיבלתי מבלי לצפות לה, כמו פרס על התמדה בהקשבה עצמית.

 

(בוק בסטודיו ברחובות, 1986)

 

אין לי עודפים משום דבר שאני לא זקוקה לו. כל מה שנשאר הוא חיוני ומדוייק. כל מה שהבנתי שאני לא צריכה שיחררתי, אני יוצאת למסע עם דמיון אינסופי, תרמיל ולב קל.

 

(בת 19, רחובות 1991)

 

התרמיל המשופשף שלי הכיל חוויות של אשה ממוצעת בת 200, מיינתי היטב והשארתי רק את המיטב החיוני. אני לא אכניס לתרמיל המסע שלי דברים שאחרים רוצים, לכל אחד יש תרמיל משלו ואחריות לשאת את המטען שלו בעצמו.

 

(מתוך הספר "הבריחה הגדולה עם בילבי בת גרב", אם יוצאים לדרך, מגלים עולמות מופלאים)

 

2017 היא השנה שלי, שנה שבה אני רואה את השינוי במו עיני. אני מלאת התרגשות וציפייה מהמסע החדש הצפוי לי.

 

 

השנה הבאה, בה אשב על מרפסת ביתי בקיבוץ בעמק יזרעאל, אספור ציפורים נודדות ואהנה מקערה מלאה בפירות מתוקים.

 

 

 

 

 

(מתוך המדור של שלי גרוס ותמי ארד-ברקאי, ביה"ס לאופנה. אם מישהו היה אומר לי שבגיל 44 אדגמן בגדים ל"לאשה" ודאי הייתי צוחקת בכל רם. צילום: עידו לביא)

 

 

את הפוסט הזה אני בוחרת לחתום במילות הסיום מהסרט "אמיצה" של וולט דיסני,

לאחר שצפיתי בו הבוקר עם בנותי:

 

"יש כאלה שאומרים,

שהגורל שלנו לא בשליטתנו,

שהוא לא נמצא בידינו.

אבל אני יודעת,

שזה לא כך.

הגורל שלנו חי בתוכנו,

צריך פשוט להיות מספיק אמיצה,

כדי לראות את זה".

 

מאחלת לכולנו שנה של אומץ לשינויים.

 

 

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

בואו לבקר אותי בתחנתי החמישית ב"מסעות החורף של קרן שביט", ב- 14.1.17 אפתח את השנה בגבעת ברנר, במכירת קונספט ביתית מיוחדת, בביתה של הבלוגרית דורין פרנסיס, הלו היא "מיס פרנסיס" התמנונה עם חוש הריח המפותח, שמלמדת אותנו איך להנות מהחיים הטובים והיפים.

 

עקבו אחר דף הפייסבוק של האירוע, במהלך השבוע הקרוב אחשוף בפניכן אוצרות.

 

 

 

 

 

 

החורף הגיע והעיר לי את חדוות הנדודים. החורף הזה, כמו בשנה שעברה, אני יוצאת למסעות, "מסעות החורף של קרן שביט". את הבחירה בין הכיף לצאת למסעות לבין התענוג להתפנק בבית, פתרתי בקונספט מנצח, מסעות לבתים של אחרים. 

 

אחת לשבועיים אני מגיעה לבית מעורר השראה אחר שבחרתי ומקיימת בו אירוע קונספט המיועד (בעיקר) לקהל הנשי. סידרה מוגבלת של אירועי חוויה חד פעמיים, המשלבים בין אהבותי לאופנה, עיצוב הבית וקולינריה.

 

החורף הזה בחרתי 8 בתים פרטיים מיוחדים ומעוררי השראה ברחבי הארץ (בעיקר באזור המרכז), בתים מכניסי אורחים, שניתן ללמוד מהם ומיושביהם. כל בית הוא סיפור וחוויה חדשה. לכל בית יש נרטיב מעניין אחר. בואו לגלות איתי מקומות מרהיבים ומענינים.

 

 

בשבת הקרובה, ה-17.12.16 אני מגיעה לפרדס חנה לתחנתי השלישית במסעות החורף. אני נרגשת מאוד מהגעתי לראשונה לאזור, מכיוון שרק לאחרונה נחשפתי לאוצרותיו. פרדס חנה משופעת בפינות עם קסם ישן וטוב ובעיקר באנשים מקסימים. מושבה של אנשים אמיתיים.

 

 

הפעם אתארח בבית משפחת הרפז, ברחוב חרובים 19 (כן, כן, מרחק צעדים מ"גבריאלה ורות" המשובחים ומהחנות המופלאה "פלאות"), בבית הסטורי עם סיפור מיוחד, מאחוריו.

 

הבית הכי מסקרן ומעניין בפרדס חנה, בו שוכנת הבאר הראשונה של פרדס חנה והכיל את צלמניית "פוטו ארצי" המיתולוגית.

 

 

הבית שופץ ועוצב בטוב טעם תוך שמירה על אלמנטים מקוריים המשמרים את העבר ע"י המעצבת  המוכשרת דגנית גור אריה, שיצרה מרחב מואר, חם ומזמין, עבור ויחד עם משפחת הרפז, בעלי הנכס, אספנים עם טעם משובח.

 

בדיוק בשעה 10:00, יפתחו דלתות הבית לקהל, אשר יוזמן להגיע לביקור רב השראה.  

 

 

בשעה 13:00 יערך בבית "שיח אדריכלים", עם המעצבת דגנית גור אריה ובעלי מקצוע שלקחו חלק משמעותי בפרוייקט: שגית צידון מ"שגיתא" ונגריית "פטיש בראש". הקהל מוזמן להגיע, לשמוע על תהליך השיפוץ והשימור המיוחד ולשאול שאלות.

 

עוד על הבית, ניתן לקרוא בכתבה מורחבת שהתפרסמה במגזין נישה, לחצו כאן.

צפו בצילומים היפים של בועז לביא.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מזמינה אתכם לקחת כמה שעות של השראה ולהגיע לבקר אותי במכירה בשבת. 

 

כל הפרטים בדף האירוע בפייסבוק, לחצו כאן.

 

שבת, ה-17.12.16

16:00 - 10:00

חרובים 19 פרדס חנה

בית פוטו ארצי - משפחת הרפז.

 

 

"מסעות החורף של קרן שביט" הם סדרת אירועי פופאפ אינטימיים, בהם אני משלבת את כל עולמות התוכן האהובים עלי אל תוך חוויה מהודקת, נינוחה ונעימה. 

 

אופנה שאני מעצבת, אקססוריז שאני מלקטת, קולקציות קפסולה יחודיות, שמייצרות עבורי אמניות ומעצבות בשיתוף פעולה.

 

עיצוב בתים - סיורים בבתים חיים מיוחדים, שיח אדריכלים.

 

וכמובן איך אפשר בלי קולינריה. האופה המקסימה, אילה ענבר מלווה אותי החורף במסעותי, מתמקמת במטבחי הבתים ואופה משם את מרכולתה המשובחת. ניתן להגיע ולהתפנק עם קפה, מאפה, או משהו טעים אחר. וגם לקחת הביתה, המוצרים עוברים מצויין את המקפיא, כך שאם יש לכם איזה ביקור פתע, אתם מסודרים.

 

את התמונות הבאות צילמה יפעת גולן המוכשרת, במכירת החורף הקודמת, בביתה של קרולין מזוריק בהוד השרון.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מכירים את התחושה המדהימה הזו של גילוי אוצר בלום? אני מכורה לריגוש הזה של החיפוש, המציאה והגילוי. לאחרוני נחשפתי לשני אוצרות וינטאג' מדהימים ואני שמחה לחלוק אותם איתכם.

 

כחובבת סטייל מושבעת, אני מוצאת את בגדי הוינטאג' כדרך נפלאה לחוות ולהתנסות באופנה. תמיד אהבתי לחקור את גבולות הטעם והסגנון האישי שלי דרך בגדים קלאסיים, שהעניקו לי אינספור תחושות וחוויות.

הארון האישי שלי הוא ארון של אישה מגוונת, סקרנית, נהנתנית והרפתקנית. כל בגד מספק לי חוויה מרתקת אחרת ואני כידוע, לא יודעת שובע מחוויות ומהרפתקאות.


 לפני כמה ימים הזדמנתי לחנות הוינטאג' של אפרת, אספנית היסטרית של וינטאג' קלאסי משובח במושב עופר "שנייה אחת"  והעברתי במקום שעות ארוכות של פישפוש, גילוי ומציאת אוצרות מרגשים.

 

 

רגע לפני שאני שודדת את כל האוצר המרתק הזה לארוני הפרטי, החלטתי לתת גם לכן הזדמנות ולהביא איתי את פרטי הארון שבחרתי לעצמי למכירה.

יש לכן הזדמנות נדירה וחד פעמית לשים ידיכן על האוסף שאני חומדת לעצמי... מה שלא ימכר, ימשיך איתי לגבת, לביתי הפרטי.
 

אפרת תגיע עם אוסף הפריטים שבחרתי ובינהם היהלום שבכתר, תכשיטים של קאדורו!

 

 

CADORO היה מפעל תכשיטי אופנה קטן שהוקם על ידי השחקן סטיב ברודי ושותפו דן סטנסקיו (.Steve Brody & Dan Staneskieu ) ב 1945 בארצות הברית. הם טיילו בכל העולם בחיפוש אחר החומרים הכי איכותיים בנמצא והקימו מותג יוקרתי ומעודכן שנמכר בכולבו Neiman Marcus בניו יורק.

 

ב 1970 המותג נקלע לקשיים כלכלים והיצור נפסק אך התכשיטים המשיכו להימכר עד תחילת שנות ה 80. בקאדורו השתמשו בחומרים שהיום הם הנחשקים ביותר על ידי אספני תכשיטי אופנה כמו לוסייט, עור, קרמיקה בעבודת יד, עץ, מתכות עם גימור לק יפני ועוד.

 

אפרת השיגה אוסף נדיר של תכשיטים, אשר נרכשו מאספנית בניו יורק שקיבלה גישה בלעדית לארכיוני החברה, שנותרו סגורים מאז סגירת המפעל. לשמחתה הרבה של אפרת (ושלי!) אותה אספנית נלהבת היא ספקית קבועה שלה, מאז 2006 ובנסיעתה האחרונה היא זכתה לראות את האוצר הזה הבלום הזה ולהביא לכן מעט מהאוסף המיוחד.

 

חלק מהתכשיטים הינם דוגמאות שאפילו לא נכנסו ליצור ולכן לא כולם נושאים את התווית האובלית עם החתימות "Cardo" או "Cadoro" .

 

 

האינטרנט משופע במידע על המותג המקסים הזה ואני מזמינה אתכם להיכנס ולחקור עליו עוד קצת.

 

קאדורו הינו מותג שהיום אספנים מחפשים בקדחתנות והוא בהחלט נדיר. אני נרגשת מכך שאפרת הנגישה עבורי את היכולת לחלוק איתכן פיסת היסטוריה שכזו כאן בישראל.


יש לכן הזדמנות נדירה וחד פעמית לשים ידיכן על האוסף שאני חומדת לעצמי... מה שלא ימכר, ימשיך איתי לגבת, לביתי הפרטיאוהבות בגדי וינטאג' קלאסיים? זה המקום בשבילכן.

 

 

בימים של מסעות, אני מגלה אוצרות. השבוע הגיע אל ביתי בגבת אוצר מדהים ממרחקים. אוסף נדיר ויחודי של צעיפי בבושקות שלוקטו במשך שנים בשווקים ברוסיה. אספנית מדוייקת הסתובבה בשווקים ובמשך שנים ליקטה אותם עבורי.
 

כל צעיף מספר סיפור, לכל צעיף הקסם והעושר שלו. צעיפי וינטאג' משובחים (חלקם משנות החמישים) מצמר דק ואיכותי עם הדפסים מרהיבים וכל כך הרבה יופי, שלעין קשה לעכל.

 

 

את האוסף הנדיר הזה, של 50 הצעיפים, על אף הקושי להפרד ממנו, החלטתי לחלוק אתכם והוא יעמוד למכירה בפרדס חנה.
 

מודה שאני קשורה לכל צעיף וצעיף באופן אישי ועדיין לא בחרתי את הנבחרת שלי. ממליצה לכם למהר ולהגיע לשעת הפתיחה, בשעה 10:000 בדיוק יפתחו שעריו של בית "פוטו ארצי" והאוצר הבלום הזה יוכל להתגלגל לידיכם.

 

הזדמנות נדירה, שלא תחזור על עצמה. רק למביני דבר, שיודעים להעריך אומנות, אמנות ואת הדבר האמיתי.

 

 

 

 

 

אז מה אביא איתי למכירה בפרדס חנה? הנה הזדמנות מצויינת להציץ לי לסלים:

 

 

01 - בית "פוטו ארצי" בפרדס חנה פותח לראשונה את דלתותיו לקהל.

02 - אפייה ביתית של איילה ענבר

03 - קולקצית החורף של קרן שביט - עד 30% הנחה, עונות קודמות עד 70% הנחה.

04 - בית "פוטו ארצי" - הבית בו שוכנת הבאר הראשונה של פרדס חנה

05 - אוסף בגדי וינטאג' משובחים וקלאסיים שליקטה אפרת מ"שנייה אחת"

06 - בית "פוטו ארצי" - משלב בטוב טעם ישן וחדש

07 - שיח אדריכלים יתקיים בבית בשעה 13:00, ע"י המעצבת דגנית גור אריה. בשיתוף עם "שגיתא" ונגריית "פטיש בראש"

08 - מוזמנים לקפה ומאפה

 

 

01 - בית "פוטו ארצי" בפרדס חנה פותח לראשונה את דלתותיו לקהל.

02 - אפייה ביתית של איילה ענבר

03 - קולקצית החורף של קרן שביט - עד 30% הנחה, עונות קודמות עד 70% הנחה.

04 - בית "פוטו ארצי" - הבית בו שוכנת הבאר הראשונה של פרדס חנה

05 - אוסף בגדי וינטאג' משובחים וקלאסיים שליקטה אפרת מ"רק שנייה"

06 - בית "פוטו ארצי" - משלב בטוב טעם ישן וחדש

07 - שיח אדריכלים יתקיים בבית בשעה 13:00, ע"י המעצבת דגנית גור אריה. בשיתוף עם "שגיתא" ונגריית "פטיש בראש"

08 - מוזמנים לקפה ומאפה

 

 

17 - פרדס חנה כרכור - here we come!

18 - שאלים לצוואר סרוגים בעבודת יד ע"י הסרגנית אלונה ארובס - קולקצית קפסולה מיוחדת לקרן שביט

19 - הקמין כבר דולק, הבית חם ונעים.

20 - סבוני CLEAN בניחוח כביסה וינטאג' - 15 ש"ח

21 - מגוון עליוניות חמימות ואופנתיות

22 - מחרוזות קרמיקה של האמנית חני סתת

23 - שמלת סווטשרט חדשה תושק באירוע - הנחת השקה 280 ש"ח במקום 320 ש"ח.

24 - קרם ידיים טבעי מעולה של היפי אנד שיק - אני מכורה

 

 

25 - קולקצית החורף של קרן שביט - עד 30% הנחה, עונות קודמות עד 70% הנחה.

26 - שרשראות סיליקון צבעוניות של קומי - 1 ב-89 ש"ח, 3 ב-240 ש"ח.

27 - עגילי דייזי סרוגים של נעמה ברוש

28 - תכשיטים של מיי פיפטין

29, 31, 32 - אוסף נדיר וענק של צעיפי בבושקה רוסיים משנות החמישים.

30 - קיט ריקמה בעבודת יד - מגיע עם מסגרת מקרטון.

 

 

33 - קולקצית החורף של קרן שביט - עד 30% הנחה, עונות קודמות עד 70% הנחה.

34 - תכשיטי בוהו של שחר ג'ורנו

35 - מגבעות לבד של ג'סטין, כובעים בעבודת יד.

36, 38 - פרטים מתוך הלבשת הבית ב"בית פוטו ארצי" - שיח אדריכלים יתקיים במקום בשעה 13:00 ע"י המעצבת דגנית גור אריה יחד עם "שגיתא" ונגריית "פטיש בראש".

37 - גרבי צמר טבעי סרוגות - מתאימות גם כנעלי בית.

39 - תכשיטים של טללס

40 - סבוני CLEAN בניחוח כביסה וינטאג' - 15 ש"ח לסבון, 65 ש"ח לבקבוק מבשם אווירה.

 

 

33 - קולקצית החורף של קרן שביט - עד 30% הנחה, עונות קודמות עד 70% הנחה.

34 - תכשיטי בוהו של שחר ג'ורנו

35 - מגבעות לבד של ג'סטין, כובעים בעבודת יד.

36 - פרט מתוך הלבשת הבית ב"בית פוטו ארצי" - שיח אדריכלים יתקיים במקום בשעה 13:00 ע"י המעצבת דגנית גור אריה יחד עם "שגיתא" ונגריית "פטיש בראש".

37 - גרבי צמר טבעי סרוגות - מתאימות גם כנעלי בית.

38 - פרט מתוך הלבשת הבית ב"בית פוטו ארצי"

39 - תכשיטים של טללס

40 - סבוני CLEAN בניחוח כביסה וינטאג' - 15 ש"ח לסבון, 65 ש"ח לבקבוק מבשם אווירה.

 

 

הכיף הגדול שלי במסעותי נסוב תמיד סביב ההיכרויות החדשות שלי עם אנשים מרתקים. אני מתרגשת להגיע אל "ארץ חדשה", רק לאחרונה גיליתי את פינת החמד הזו ואני מלאת סקרנות לגלות מה ואת מי היא מכילה.

 

לכל מקום יש את היופי שלו והיופי הבאמת משמעותי טמון באנשים, שמחה לבקר חברים ותיקים לגלות חברים חדשים, ולהכיר לכם מקרוב את עולמות התוכן הטובים והיפים שלי.

 

בואו לבקר אותי בחרובים 19 פרדס חנה, בית פוטו ארצי,

שבת הקרובה 17.12.16 מהשעה 10:00 ועד 16:00

להתראות

 

© קרן שביט 2012
צור קשר 050-6422333